Ваше ім’я
Номер телефону

Хто може стати донором?

 • woman
  жінка 18-30 років
 • pregnant
  має власну дитину
 • smoke
  без шкідливих звичок
 • meditation
  фізично та психічно здорова

НАШІ ДОНОРИ ОТРИМУЮТЬ

 • Гарантована грошова винагорода до 
  36 000 грн

  Ви гарантовано отримаєте грошову виплату у розмірі від 
  15 000 грн

 • Безкоштовне обстеження
  на суму
  17 000 грн

  Кожна жінка, яка приходить в програму проходить безкоштовне медичне обстеження в нашій клініці. 

 • Приведіть подругу та отримайте
  +5 000грн

  За кожну людину, що стане донором за вашою рекомендацією, отримайте додаткову винагороду 5 000 грн

Запитання і відповіді про донацію яйцеклітин

Навіщо ставати донором?

Донорські яйцеклітини – часто єдина можливість для деяких жінок виносити та народити власну дитину. Яйцеклітини жінки-донора використовуються у випадках коли власні яйцеклітини жінки є поганої якості, або ж коли яйники взагалі не продукують власних клітин (аномалії розвитку яйників, їх відсутність, передчасне виснаження функції яйників, менопауза).

Хто може стати донором?

Згідно з законодавством України та правилами участі в програмі донорства яйцеклітин, донором може стати фізично і психічно здорова жінка, без шкідливих звичок, у віці 18-32 роки, у якої вже є хоча б одна здорова дитина.

Як донорство яйцеклітин впливає на здоров'я?

Сучасні методи і препарати, що використовуються нашими фахівцями, мінімізують будь-які ризики ускладнень і не завдають шкоди здоров'ю. Звичайно ж, якщо жінка-донор неухильно дотримується приписів щодо підготовки до забору яйцеклітин.

Чи законне донорство яйцеклітин?

Донорство ооцитів в Україні є повністю законним та регламентується 48 Основ законодавства України про охорону здоров’я, статтею 123 Сімейного кодексу України та Інструкцією про порядок застосування допоміжних репродуктивних технологій, затвердженою наказом МОЗ № 771 від 23.12.2008.

Чи анонімне донорство?

Участь у програмі донації абсолютно анонімна. Інформація про донора зберігається в умовах повної секретності і використовується тільки всередині клініки. Пара, що обрала жінку донором, підписує угоду, відповідно до якої зобов'язується не посягати на анонімність учасниці програми і не встановлювати її особу. Більше того, вони не бачитимуть, як виглядає донор – у каталозі розміщені тільки його дитячі фото та такі дані, як зріст, вага, колір волосся та очей.

Скільки часу займає донорство?

Первинний прийом, під час якого проводяться обстеження, триває не більше трьох годин. Наступні візити займають півгодини. Процедура забору ооцитів - пункція, триває близько двадцяти хвилин, після процедури жінка відпочиває пару годин під наглядом лікаря і в той же день може повертатися додому. 

Чи зможу я мати дітей після донорства яйцеклітин?

Донорство яйцеклітин безпечне для здоров'я і не шкодить репродуктивній функції жінки. Вже через місяць після процедури, в наступну овуляцію, у вас буде можливість завагітніти. На здоров'я вашої майбутньої дитини донація також ніяк не вплине.

Чи може стати донором жінка без дітей?

Ні. Відповідно до закону, що регулює донорство яйцеклітин в Україні, участь в програмі донорства заборонена для жінок, які не народили мінімум одну здорову дитину.

Чи можна бути донором після кесаревого розтину?

Кесарів розтин сам по собі не є протипоказанням до донорства яйцеклітин. Якщо операційне втручання пройшло без ускладень, воно не чинить ніякого впливу на репродуктивне здоров'я жінки, тож вона може стати донором.

Чи може стати донором жінка, котра вигодовує дитину?

Жінка, яка вигодовує дитину не може бути донором, оскільки під час лактації її організмом виробляється пролактин - гормон, який, крім іншого, пригнічує дозрівання яйцеклітин. Після припинення лактації, коли нормалізується менструальний цикл, жінка знову може стати донором.

Чи оплачує жінка обстеження, якщо за його результатами з'ясується, що вона не може бути донором?

Всі обстеження проводяться за рахунок клініки і якщо на будь-якій стадії обстеження потенційному донору буде відмовлено в участі за станом здоров'я - жінці нічого не потрібно буде оплачувати.

Відгуки

 • human

  Аліса

  Погодилася брати участь за порадою знайомої, яка теж була донором яйцеклітин (вона ще й премію за цю пораду отримала), і не пошкодувала! За донорство не тільки добре платять, але це ще і особливе відчуття, що ти допомагаєш людям, робиш важливу справу. Персонал виявився дуже привітним, все пояснюють, піклуються. Пункція, якої я дуже боялася, виявилася зовсім не страшною. Для людини, якій пощастило народжувати - взагалі не проблема. Буду брати участь в програмі ще, поки за віком ще підходжу. Шкода, що я раніше не дізналася про таку можливість.

 • human

  Марта

  Спочатку у мене було багато сумнівів, скажу як є - я шукала способи швидко заробити, бо я сиджу з дітьми вдома, поки чоловік працює. Вирішила ризикнути і здивувалася, як легко перенесла всі маніпуляції і препарати. Зараз навіть смішно згадувати про свої переживання. Коли глибше вивчила питання донорства, зрозуміла, що допомагаю не тільки своїм дітям і чоловікові грошима, але і бездітним людям стати повноцінними батьками і сім'єю! Хочу подякувати за уважне ставлення і професіоналізм. Разом ми робимо добру справу!

 • human

  Валерія

  У мене є знайомі, які не можуть мати дітей. І це горе для жінки, не мати можливості відчути себе повноцінною матір'ю. Тому, коли побачила рекламу про можливість донації - я відразу ж погодилася. Мій чоловік трохи хвилювався за моє здоров'я і переживав, але в програма заснована на сучасних методах і препаратах. Вони мінімізують всі ризики і тому все для мене пройшло добре. Я щаслива, що змогла допомогти комусь народити здорове дитятко, та ще й поліпшила матеріальне становище своєї родини. Якщо вам пощастило з жіночим здоров'ям як мені - поділіться ним з тими, кому не так пощастило!

 • human

  Олеся

  Була донором вже чотири рази і на здоров'я не скаржуся, головне дотримуватися приписів лікаря і дотримуватися схеми прийому препаратів, які, до речі, підбираються індивідуально. Відразу ж після процедури можна повертатися до свого звичайного життя. Виплати вчасно в повному обіцяному обсязі, контракт складений з урахуванням і захистом усіх моїх прав, не причепишся. Повірте, як донор з досвідом, я все перевірила до останньої коми. Плюс до всього, переконалася, що моя таємниця донорства збережена на 100%. Бути донором не соромно і не страшно, адже це допомога і участь в народженні дитини, яку так чекають. 

 • human

  Марина

  Почитала відгуки в інтернеті і переконалася для себе, що головне це правильно вибрати де стати донором. Не вперше беру участь у донації яйцеклітин і ніяких проблем зі здоров'ям або з компенсаціями ще не було. Все роблять легально і законно, ставлення чудове, умови сучасні в клініці, персонал ввічливий і уважний! З морально-етичної сторони хочу сказати, що кожна мама нехай просто подивиться на свою дитину і уявить яке щастя вона дарує бездітним парам, даючи шанс їм почути сміх і топотіння дитячих ніжок в своєму будинку !! Донорство це почесна місія за яку гідно платять!