Ваше ім’я
Номер телефону

Хто може стати сурогатною мамою?

 • woman
  жінка 18-34 роки
 • pregnant
  має власну дитину
 • smoke
  без шкідливих звичок
 • meditation
  фізично та психічно здорова

ЩО ОТРИМУЄ СУРОГАТНА МАМА?

 • Перша виплата
  5000 грн

  За ембріотрансфер виплачується 5000 грн

 • Щомісячно
  9500 грн

  щомісячні виплати після підтверждення вагітності 9500 грн
  + житло від 20-го тижня

 • Після пологів 14000

  +Доплата за двійню 1000

Як стати сурогатною мамою?

 • 1

  Залишити заявку

 • 2

  Підписати контракт

 • 3

  Пройти обстеження

 • 4

  Розпочати програму

 • 5

  Виносити дитину 

 • 6

  Народити дитину

 • 7

  Отримати компенсацію

Запитання і відповіді про сурогатне материнство

Чи потрібно буде оплачувати обстеження, що проводяться для вступу в програму?

Ні, всі обстеження для майбутньої сурогатної мами проводяться безкоштовно.

Чи законне в Україні сурогатне материнство

Сімейний кодекс України, який набув чинності 1 січня 2004 року, зробив сурогатне материнство легальним. Це підтверджує цитата з сімейного кодексу: Стаття 123. Походження дитини, народженої в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій: У разі народження дружиною дитини, зачатої в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій, здійснених за письмовою згодою її чоловіка, він записується батьком дитини. (Примітка: стаття також застосовується у випадках традиційного сурогатного материнства) При перенесенні в організм іншої жінки ембріона людини, зачатого подружжям (чоловіком і жінкою) в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій, батьками дитини є подружжя. (Примітка: стаття застосовується у випадках гестаційного сурогатного материнства) Подружжя визнається батьками дитини, народженої дружиною після перенесення в її організм ембріона людини, зачатого її чоловіком та іншою жінкою в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Мені 40, але я повністю здорова. Чи можу я стати сурогатною мамою?

В Україні встановлена законодавче обмеження віку сурогатної матері - до 36 років.

Чи є протипоказом для сурогатного материнства прийом протизаплідних препаратів?

Ні, факт прийому оральних контрацептивів не є протипоказом для сурогатного материнства. Але, звичайно ж, за місяць до першого обстеження майбутній сурогатній мамі доведеться припинити курс.

Чи може взяти участь у програмі жінка, що позбавлена батьківських прав?

Ні, жінки, позбавлені батьківських прав, до участі у програмі не приймаються.

Скільки часу має пройти після пологів, щоб стати сурогатною мамою?

Для участі у програмі сурогатного материнства, після природніх пологів має пройти рік. Якщо ж дитина була народжена шляхом кесаревого розтину, доведеться зачекати 2 роки.

Чи буде сурогатна мама мати права на дитину, народжену під час участі у програмі?

Ні, сурогатна мама не матиме ні прав, ні обов`язків, пов`язаних з дитиною, народженою в результаті участі у програмі.

Чи компенсуються гроші, що витрачені на дорогу?

Так, всі витрати сурогатної мами на проїзд компенсуються.

Чи нададуть мені окреме житло? Я зможу жити там з чоловіком та дитиною?

Так, кожна сурогатна мама має право на надання окремого житла з 20 тижня вагітності. Оселитися там можна буде разом з родиною.

Чи зможу я зберегти анонімність участі у програмі?

Так, участь в програмі анонімна.

Відгуки про сурогатне материнство

 • human

  Марія

  Всім привіт! Я щаслива мама синочка і дружина найкращого в світі чоловіка. Колись, побачивши, як боляче переживає безпліддя моя найближча подруга, я дуже гостро відчула як це – не мати можливості народити дитину. На щастя, її історія завершилася щасливо, але з того часу я почала все частіше думати про те, як допомогти іншим жінкам. Спочатку я стала донором яйцеклітин, а пізніше зважилася пройти програму сурогатного материнства. Виявилося, що за це можна отримати ще й фінансову компенсацію, яка виявилася зовсім незайвою для нашої родини.

 • human

  Камілла

  Вже два рази я була сурогатною мамою. Перший – тому що були потрібні гроші. Тоді я багато чого не знала, тому дуже глибоко вивчила всі юридичні нюанси і кілька місяців шукала клініку з оптимальними умовами. Але вже після знайомства з парою, що обрала мене в якості сурмами, відчула ще й гордість. Я можу допомогти людям. До того ж, сурогатне материнство оплачується, ще й компенсуються витрати протягом вагітності. І вагітність, і пологи обидва рази пройшли легко. Хочу подякувати своєму координатору, яка весь час була готова у будь-який час доби прийти на допомогу.

 • human

  Галина

  Дуже задоволена своєю участю! Стати сурогатною мамою вигідно і цікаво, це фантастичний досвід. Круто було все - від першої зустрічі і обстеження до самих пологів. В кінці вагітності переїхали до окремої квартири, з собою можна було взяти чоловіка і своїх малюків. І я цим скористалася. Навіть отримала гроші на одяг, тож порадувала себе обновками для вагітних.

 • human

  Оксана

  Я в захваті від пари, для якої стала сурогатною мамою! Дуже приємні люди, які хвилювалися більше за мене. І я чудово розумію ці емоції, бо там само нервувалася, коли була вагітна власною дитинкою. За час участі в програмі дужа багато переосмислила і змінила у своєму світогляді. Після програми - отримала компенсацію. Словом, побачила в тому тільки «плюси». Чи хочу стати сурогатною мамою ще раз? Так!

 • human

  Марина

  Я дуже боялася осуду, того, що навіть у клініці на мене будуть дивитися скоса. Але виявилося, що все не так. Такого доброго та дбайливого ставлення, як тут, я ще не бачила. Врахована найменша деталь, щоб я не нервувала зайве ні до вагітності, ні під час її. Виплати отримала вчасно, все, як прописане в контракті. До речі, контракт вичитувала не раз і не два, і в ньому все виявилося ідеально правильно, і я знала що захищена на 100%.