Чи роздумуєте ви над участю у програмі донорства яйцеклітин, щоб допомогти багатьом парам здійснити мрію про дитину? Наша клініка у Львові пропонує комфортні умови, безпечність процедур та гідну винагороду за Вашу добру справу.
м. Львів, вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73
Номер телефону:
Понеділок: 08.00 – 20.00
Вівторок: 08.00 – 20.00
Середа: 08.00 – 20.00
Четвер: 08.00 – 20.00
П'ятниця: 08.00 – 20.00
Субота: 09.00 – 18.00
Неділя: вихідний
У нашій клініці запліднення та лікування безпліддя у Львові ми цінуємо благу місію кожного донора і пропонуємо фінансову премію в розмірі до 60 000 гривень за кожен завершений цикл донорства яйцеклітин.
Крім того, в рамках програми донорства ооцитів, потенційний донор проходить безкоштовне медичне обстеження організму, яєчників, матки, екз та узд яке проведуть наші лікарі. Вартість обстеження 17 000 гривень, але для донора - це безкоштовно. Це обстеження необхідно для того, щоб переконатися в оптимальному стані здоров'я донора, відсутності генетичних захворювань та інших протипоказань до участі у програмі.
Як додатковий стимул ми пропонуємо донору грошову премію в розмірі 7 000 гривень, яка приведе подругу та завершить успішний цикл донорства яйцеклітин. Ви не тільки подаруєте надію та щастя тим, хто цього потребує, але й отримаєте щедру винагороду за ваш час і зусилля.
Стати донором - це не лише шанс допомогти одній із безплідних пар завагітніти та зачати дитину, а й можливість отримати фінансову допомогу для себе. Ваші права на конфіденційність та анонімність будуть збережені.
Для участі в програмі донорства яйцеклітин (донорських ооцитів) вам має бути від 18 до 30 років, власна генетично здорова дитина, без шкідливих звичок, таких як куріння, мати гарне фізичне та психічне здоров’я. У нас ви пройдете повне медичне та психологічне обстеження, щоб переконатися, що ви відповідаєте вимогам донорів ооцитів і можете безпечно пройти процес донорства та стати донорами. Процедура стимуляції та пункції повністю безпечі для здоров'я жінки-донора ооцитів та не впливають на репродуктивну функцію.
Ні. Відповідно до закону МОЗ наказ 787, що регулює донорство яйцеклітин в Україні, участь в програмі донорства передбачена для жінок у яких є власна здорова дитина.
Кесарів розтин сам по собі не є протипоказанням до донорства яйцеклітин. Якщо операційне втручання пройшло без ускладень, воно не чинить ніякого впливу на репродуктивне здоров'я жінки, тож вона може стати донором.
Жінка, яка вигодовує дитину не може бути донором, оскільки під час лактації її організмом виробляється пролактин - гормон, який пригнічує дозрівання яйцеклітини. Після припинення лактації, коли нормалізується менструальний цикл, жінка знову може прийти в медичний центр щоб взяти участь в програмі донорства яйцеклітин (ооцитів).
З метою збереження репродуктивного здоров'я жінки-донора яйцеклітин, рекомендується проведення не більше 8 спроб протягом життя, повторна спроба проводиться не раніше, ніж через 2 місяці після попередньої.
Є багато причин, через які пара не може самостійно народити дитину. Це низький оваріальний резерв, власні яйцеклітини нежиттєздатні або низької якості, природне виснаження яєчників або ж рання менопауза. Крім того, деякі жінки є носіями серйозних захворювань, які можуть передатися їхнім дітям. З отриманням «здорової» яйцеклітини ризик передачі цих захворювань зникає, шанси завагітніти і народити здорову дитину в таких жінок зростають до 70%. У таких випадках, саме донорство яйцеклітини – це єдиний ефективний спосіб, який дає можливість зачати і виносити довгоочікуваного малюка.
Бажання бути донором яйцеклітини (донор ооцитів) - це ваш вибір допомогти іншій жінці. Для бездітної пари донорські яйцеклітини - це шанс на вагітність, мрія отримати здорових дітей. Донація яйцеклітин - це новітній метод допоміжних репродуктивних технологій, завдяки якому для багатьох сімейних пар є унікальною можливістю на омріяне та щасливе батьківство. Якість яйцеклітин в донора є хорошою можливістю для пацієнтів бути впевненим у здоровій вагітності. Клініки проводять ряд підготовчих медичних процедур для того, щоб виключити протипокази перед участю у програмі донації ооцитів, зокрема для перевірки генетичних спадкових захворювань.
Процедура забору яйцеклітин (пункція фолікулів) є цілком безпечною та безболісною, адже проводиться кваліфікованими спеціалістами відділення. Весь процес триває до 20 хв і відбувається під внутрішньовенним знеболенням (загальним знеболенням). Після процедури жінка-донор яйцеклітин відпочиває в комфортній палаті під наглядом лікаря.
Ваш вчинок вартий поваги, а бажання допомогти – це особливий прояв любові, щирості, людяності, який надихає та заохочує творити добро!
Заповніть цю форму, і один із наших представників передзвонить вам.
Дякуємо, що звернулися до нас.
Ми зв'яжемося з вами якомога швидше.
На жаль, під час надсилання вашого повідомлення сталася помилка.
Будь-ласка спробуйте пізніше.